מהו עיסוי טנטרי

עיסוי טנטרי הוא סוג ספציפי של טיפול במגע שנועד לקדם הרפיה. זה מאריך ומעמיק חוויות נפשיות, רוחניות ופיזיות הקשורות למין.

עיסוי טנטרי נקרא לפעמים “מגע קדוש” או “פולחן גוף” בתרבות העכשווית.

טנטרה, שנוסדה על ידי חלוץ העיסוי הטנטרי לאונרד אור במהלך שנות ה-70 המוקדמות, מספקת את הטקס הארוך ביותר שידוע לאדם, עם גרסאות רבות ומערכות מטפיזיות.

התרגול אומץ על ידי פסיכולוגים כמו ג’ון דארנל קרטר (גם הוא מו”ל) ככלי לטיפול בהפרעות פסיכולוגיות שונות על ידי הפעלת שליטה משמעותית על דפוסי הנשימה והקלה על גורמי לחץ כרוניים שאינם מנוסחים במלואם.

טיפול בעיסוי הפך לתפקיד חשוב בתחום הטיפולי המעניק ריפוי הוליסטי לבני אדם ובעלי חיים כאחד על מנת להפיג מתחים שנצברו מחיי היום יום.

בת ** תיירת מברזיל יפיפיה לאירוח בלתי נשכח בדירה מפנקת בחיפה. תגיע היום לפינוק לוהט במקום אינטימי – סקס פסיכי פורטל מבוגרים ישראלי

עיסוי טנטרי הוא צורה עתיקה של עבודת גוף המבטיחה להשתמש בגוף כדי לרפא את הנפש. מפגש מתחיל בהגעה למצב של מודעות רגועה והרפיה גופנית מוחלטת, ולאחר מכן שילוב של מצב זה עם סוגים שונים של מגע חושני. אתה יכול לצפות לחוות עבודת נשימה, יוגה, מדיטציה וטקסים למטרות ריפוי.

המטרה הסופית של הטנטרה היא לשבור דפוסים לא בריאים וקופסים במערכות היחסים שלכם על ידי קידום הרמוניה ואיזון בין כל ההיבטים של חייכם, כך שאתם מרגישים מאוזנים בכל היבט מהיותכם פרודוקטיביים יותר בעבודה ועד למצב הרוח שלכם. הגוף נמתח ותחושת שחרור ממתח מתרחשת בשרירי האדם עקב הטכניקה המשמשת במהלך העיסוי הנקראת “השחלה צולבת”. עם הניסיון, הטנטרה הופכת למהנה יותר; מעורבות גבוהה יותר של כל אדם המשתמש בסוג זה של עיסוי עשויה להוביל ליותר הבנה לגבי המחויבויות שלו בכל תחום בחיים.

עיסוי טנטרי הוא הדרך המשובבת והיעילה לביטוי עיסוי.

“הלקוח מובל באמצעות סדרה של תרגילים המתמקדים באזורים ארוגניים של איברי המין הארוטיים והמשקמים.

בת ** תיירת מברזיל יפיפיה לאירוח בלתי נשכח בדירה מפנקת בחיפה. תגיע היום לפינוק לוהט במקום אינטימי – סקס פסיכי פורטל מבוגרים ישראלי

תרגילי עיסוי טנטרי לרוב נעים קצת יותר מהר ובמרחק קרוב יותר מעיסוי שוודי רגיל. הטנטרה מעודדת את האושר בעבודתו, מכיוון שלכל אדם יש אחריות על הגבולות החושניים שלו”.

עיסוי טנטרי הוא סוג של עבודת גוף חושנית שמקורה בשיטות טנטריות עתיקות. הוא משלב שבץ טיפולי מסורתי עם השפעות כגון ריפוי לימפתי, מיני, רגשי ורוחני כדי לספק חוויה שלווה.

בת ** תיירת מברזיל יפיפיה לאירוח בלתי נשכח בדירה מפנקת בחיפה. תגיע היום לפינוק לוהט במקום אינטימי – סקס פסיכי פורטל מבוגרים ישראלי

עיסוי הוא אחד השיטות הוותיקות והפופולריות ביותר בתחום הטיפול בספורט. שטפו את הבגדים שפשפו זיעה ואז התחילו במגע עם העור, תוך שימוש בנשימה לריפוי: עיסוי טנטרה!

דף הויקיפדיה שהוזכר טוב לקריאה נוספת בנושא זה: https://en.wikipedia.org/wiki/Tantric_massage

זהו סוג של עיסוי שמטרתו לאזן את הנפש ולהביא לריפוי רוחני ופיזי וכן לענות על הצרכים המיניים של האדם עצמו.

עיסוי טנטרי יכול להחדיר קצת רוגע בחייך כאשר אתה נאבק עם נדודי שינה, בעיות עם מתח גוף מוגבר, חרדה, חוסר תפקוד, תסכול מיני ותחושה כללית של ניתוק.

תרגול טנטרי דורש תקשורת בלתי מדוברת והבנה של איך שני אנשים משתלבים זה בזה. כיצד מתבצע העיסוי הטנטרי?

טנטרה היא צורה של עבודה מסורתית שכל כולה להראות למישהו איך זה מרגיש שמטפלים בו ומעריצים אותו, ללמד אותנו לקבל סיפוקים בעדינות ולחוות הנאה לא כאנוכיות אלא כנתינה עצמית.

נערות ליווי בחיפה, קריות והצפון חיפה טבריה כרמיאל נהריה עכו קריות תל אביב והמרכז ג’ולי ***-******* הודעת WhatsApp תל אביב והמרכז תמונות אמיתיות אפרודיטה ***-******* הודעת WhatsApp תל אביב והמרכז תמונות אמיתיות ורוקה ***-******* הודעת WhatsApp תל אביב והמרכז תמונות אמיתיות אוויטה ***-******* הודעת WhatsApp תל אביב והמרכז תמונות אמיתיות

הכלים בהם משתמשים מטפלי בריאות כוללים שמנים ארומטיים, קרמים וספוגים יוקרתיים, שטיחים וכריות לנוחות. המתרגלים עוברים הכשרה בתהליך חינוך מתמשך עד לסיום לימודיהם עם דיפלומות טנטריות.

לרוב, טיפול בעיסוי כולל משיכות איטיות בו-זמניות לכל הגוף עד שניתן להגיע לתחושת אחדות בין המטפל לאדם שעושה עיסוי.

המטרות האמיתיות הן שרירים רפויים, איזון רגשי, חושניות מוגברת או ריפוי פיזי.

Scroll to Top