עיסוי טנטרי פריז

זהו שירות פרימיום בלעדי הפועל במיקום דיסקרטי

המעסים הצעירים הללו נערות ליווי במרכז יעזרו להקל על הלקוחות מהלחץ

עיסוי טנטרי פריז

ליווי במרכז ימימה חדשה בעיר בת ** צעירה שובבה שמחכה שתגיע ה לדירה מפנקת לעיסוי מדהים שאתה חייב לעצמך קדימה היא מחכה לפרטים נוספים ניב נערה מושכת ניב נערה מושכת שמחכה שתבוא לדירה המפנקת שלה לכיף אמיתי שאי אפשר לשכוח קדימה היא מחכה לך ********** מיקה בחורה מושלמת

מה זה? עיסוי טנטרי פריז הוא עבודת גוף ייחודית, המורכבת מאינטימיות עדינה מעודנת והרפיה חושנית. עוזר לשחרר את הלקוחות מעומסים פיזיים ורגשיים, מתח. כל אחד יכול להזמין אותו: צריך רק לציין את המיקום והעיתוי הרצויים.

[מוצר פרימיום/חווית יוקרה]

איך זה עובד? המעסים הצעירים הללו יגיעו לבית או לדירה שצוינו, לפני הכניסה הם יחליפו ללבוש מתאים בחלל מאובטח שאתם מספקים. נר דולק יחד עם מוזיקה מרגיעה יבטיחו את פרטיותכם במהלך הפגישה ויש רגעים בהם המעסה עשוי לבחור להתייחס לבקשות ספציפיות מכם הנוגעות לגישתו המישוש.

שירות בלעדי: מחירי הפעלות מתחילים ב-130€ ל-45 דקות עד 200€ לשעה אחת

נערות ליווי במרכז. לורן חדשה בעיר. מרכז, תל אביב, רמת גן. **********. אביגל יפייפיה. מרכז, תל אביב, רמת גן. **********. אבישג הכי שווה בארץ. מרכז, תל אביב, רמת גן.

טיפול עתיק יומין זה הוא טכניקת הרפיה המתייחסת למשמעויות האמיתיות של בריאות ולמה שהיא יכולה לעשות לגוף ולנפש.

אנו מקווים שנהניתם לקרוא את המאמר הזה. אם יש משהו שאתה רוצה לשמוע עליו יותר או אם תרצה להזמין פגישת ייעוץ חינם, נשמח לעזור. צרו קשר עוד היום בטלפון או דרך טופס יצירת הקשר באתר שלנו!

זוהי חוויה שמתחילה כשאתה מעלה את הרצונות העמוקים ביותר שלך עם מעסה טנטרי פריז נלהב וסמכותי.

המיקוד המרכזי במפגש זה הוא “סקס מקודש”, שפירושו להגיע לדברים שאנו אוהבים עמוקות ולא לאלה שאנו מפחדים מהם יותר מכל. אנו נותנים לאנרגיות המיניות שלנו כוונה קדושה ומקבלים את הדחפים היצירתיים שגילה לנו הדופלגנר המנוגד שלנו – החלק בנו שמשווע למה שהכחשנו. בתהליך זה, אנו מתחברים מחדש לעצמנו ועוגנים בכוחות עוצמתיים המעצימים אותנו לשחזר את האיזון ולשגשג לתוך 2018 ללא חרטות.

העיסוי הטנטרי בפריז הופך לצורה פופולרית יותר ויותר של טנטרה. הרבה אנשים לא בטוחים מה זה אומר ותוהים איך זה שונה מעיסוי טנטרי קלאסי.

עיסוי טנטרי פריז מאופיין במפגשים ארוכים יותר, טווח רחב יותר מבחינת התמקדות באיברי גוף, צבעים פסיכדליים ומוזיקה לשינוי מצב התודעה. זה גם משווק לקהל לקוחות רחב יותר עם פחות הגבלות או דרמה סביב גבולות או בקשה לסוגים מסוימים של מגע כמו גירוי ערמונית או אזור אחר שיכול להיות די טאבו עבור מי שלא רגיל להתמודד עם המיניות שלו לגעת במישהו על מחוץ לגוף.

חשוב לציין שלעיתים קרובות אין חדירה בטנטרה פריז אלא אם כן הזוגות מייחלים לכך. אבל יש צורות אחרות כמו חודרות שבהן אתה יכול לקבל אורגזמה של הגוף המלא ללא גירוי איברי המין, אשר ניתן לתרגל על ידי אנשים המזדהים כנשים, קווירים, טרנסיים*, מגדרים-קוויריים, פאנסקסואלים ועוד ועוד.

“טנטרה, בצורתה הפשוטה ביותר, מתייחסת לאמנות של יצירת מצבים של מודעות מורחבת על ידי חיבור גוף, נפש ורגשות.”[1] יש לה גם צורות רבות אחרות. צורה אחת היא עיסוי הממזג את המיני עם אינטימיות פיזית וחיבור רוחני, מה שבדרך כלל היה קורה מספר פעמים בשבוע. המטרה היא להאט את חיי היומיום של האדם ושימת דגש על הנאה ולא אורגזמה. המתרגל מקווה לאמן אחרים מהלחצים היומיומיים כמו ניהול זמן ותזמון, כך שהחרדה תיעלם לזמן קצר.”

Scroll to Top